درباره پخش عمده پلاستیک طهماسبی بیشتر بدانید

گروه بازرگانی طهماسبی

گروه بازرگانی طهماسبی با هدف پخش مصنوعات پلاستیکی خانگی و آشپزخانه به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در سال 1370 تاسیس گردید.

این مجموعه از بدو تأسیس، همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندها و فعالیت‌های خود را با رویکردی کاملا علمی و همگام با تکنولوژی روز پیش ببرد تا بتواند به عنوان مجموعه ای پیشتاز و مدرن در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات پخش و توزیع لوازم خانه و آشپزخانه در کشور گام بردارد.

از جمله مزیت های مجموعه طهماسبی، پخش و ارسال مستقیم برترین برندهای تولید کننده داخلی می باشد که باعث شده است تا بتوانیم همه محصولات مورد نیاز همکاران را با شرایط و قیمت تمام شده خود کارخانه ارائه دهیم.

از دیگر مزیت های پخش طهماسبی، داشتن سبد کالای بسیار بی نظیری از صدها تولید کننده داخلی است که به شما این امکان را می دهد تا از بین هزاران محصول مختلف، فروشگاه خود را مطابق با خواست و نیاز بازار تجهیز و آماده فروش نمایید.

شعار ما همیشه این بوده است ...

آشپزخانه خود را دوباره تعریف کنید

محصولات ما با تنوعی بی نظیر و در تمامی اقلام مورد نیاز در فضای خانه و آشپزخانه در دسته بندی زیر ارائه میگردد:


– کلیه لوازم پلاستیک مورد استفاده در خانه و آشپزخانه
– سرویس بهداشتی و حمام
– کلیه بلوریجات مورد استفاده در آشپزخانه
– کلیه فلزجات مورد استفاده در آشپزخانه
– انواع لوازم خانگی استیل و…


آنچه معمولا از یک پخش عمده پلاستیک و پلاسکو توقع می رود، یک پایگاه قدرتمند در دریافت و ارسال سفارش است که با توجه به ارتباط و خرید روزانه ما از کارخانه های تولیدی قدرت ارسال بار ما را بی نظیر کرده است.

30
سال سابقه کار
36000
مشتری دائمی
64
کارخانه با ما کار میکنند
120000
کالا در انبار داریم